Loredana mesazh publik Noizyt: ‘Ti je i…’

Teksa kanë mbetur pak orë nga publikimi i duetit të Noizyt dhe Loredanës, dy artistët patën një befasi të mirë për fansat.

Ata u shfaqën befasishëm në kryeqytet duke performuar tek katedralja në rrugë projektin e përbashkët për turmën e madhe të të pranishmëve që u mblodhën shpejt.

E pas këtij momenti që elektrizoi fansat, Loredana ka pasur një mesazh për reperin me të cilin sjellë projektin e ri.

“Ti je i smutë” i ka thënë ajo publikisht, përmes InstaStory, Noizy “çmendurinë” e tij në muzikë e ka dëshmuar prej kohësh dhe tashmë një gjë e tillë duket të jetë vërtetuar nga Loredana.