Web Analytics

Loredana poston foto në bikine, me trupin e saj do ta “çmend” Noizyn

Botuar nga: InfoKosova

Loredana Zefi, është kengetarja me e komentuar e momentit.

Lidhja dhe ndarja e saj me reperin e njohur, Mozzik, ishte në qendër të mediave online, shkruan InfoKosova.

Nga lidhja e tyre e madhe dashurisë lindi edhe vajza e tyre e parë, Hanna.

Mirëpo, romanca e tyre kishte batica dhe zbatica dhe sot e kësaj dite ende nuk dihet nëse janë bashkë ose jo.

Loredana, vazhdon jetën e saj dhe së fundmi ka publikuar videoklipin me Noizyn.

Në këtë klip Loredana shihet mjafte e afert me reperin, madje ky i fundit kishte publikuar edhe bisedat privat me te, ku pa meduar dy herë Loredana merr fluturimin nga Zvicra per ta takuar Noizyn.

Se fundi Loredana ka postuar një foto ku shihet në bikine ku shihet superseksi./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT