Web Analytics

Lotina Haziri shtrihet në shtrat dhe e prekë vetën

Botuar nga: InfoKosova

Lotina Haziri është vajza e ish kryetarit të komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.

Lotina dhe Kanga, janë dy vajzat e famshme të një prej figurave të rëndësishme të LDK-së.

Lotina, ylli i rrjeteve sociale, në disa nga fotot e fundit duket tejet joshëse nga shtrati i një dhome gjumi, shkruan “Kosovarja”.

Lotina po pozon, po përkëdhelet e po preket.

A po ju pëlqen?

Shiko foton:

Të FUNDIT