Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Luiz Ejlli reagon për herë të parë në rrjetet sociale, ka një premtim për fansat

Pas shpalljes si fitues i edicionit të dytë të BBV, Luizi ka postuar për herë të parë në rrjetin e tij social, Facebook.

Për mes postimit ai ka shprehur habinë për të gjithë mbështetjen e madhe që ka marrë dhe gjithashtu premtoi se do të futej Live për t’u përgjigjur të gjitha pyetjeve që kanë fansat.

“Jam i habitur nga gjithë kjo dashuri dhe më mijera mesazhe që është e pamundur ti rikthej por ju premtoj se do të gjej kohë një ditë të futem Live këtu në Facebook për t’ju përgjigjur çdo pyetje që keni për mua! #meLuizin”.

Ndryshe Luizi eshte shendrruar ne nje fenomen pas impaktit te madh qe beri ne publik.

Shiko postimin:

Nga rubrika