Web Analytics

Luizi ‘degjeneron’ edhe nxënësit, ja çka i bëjnë ata bankave shkollore me emrin e tij

Nga: InfoKosova

Big Brother VIP Albania është duke u përgaditur për sezonin e tretë por kryefjalë është akoma fituesi i edicionit të kaluar, Luiz Ejlli.

Këngëtari shkodran nuk po ka se si t’i ikë vëmendjes, teksa audienca të cilën e influencon po zgjërohet dita-ditës.

Ai sot ka publikuar në “Insta Story” një bankë shkollore r tëra e shkruar me emrin e tij dhe të Kiarës.

“Ça bëre sot në shkollë zemër?” ishte mbishkrimi i Luizit, i cili krenohet me përkrahjen që merr nga fansat e tij, përfshirë dhe moshat e reja.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,503FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT