Web Analytics

Kaq shumë vuan Mozzik për Loredanen?, e tregon ky fakt

Na bëri lëmsh, Mozzik del me deklaratë rreth dashurisë.

Para pak kohësh, Mozzik tha se ai kishte 9 muaj që është lidhur me një vajzë e cila ia ka marrë zemrën.

Por me sa duket kjo deklaratë e tij në rrjete sociale nuk paska qenë e vërtetë.

Kjo pasi reperi sot tha diçka tjetër.

Artisti i njohur zbuloi se ka 3 vite që është vetëm dhe nuk ka nisur asnjë lidhje dashurie.

E sigurisht se shkaktare  mund te jete Loredana.

Madje Mozzik tha se në momentin që ndodh do e tregojë, duke shkruar: Mos ma bani kaq shumë gajlen!.

Shiko foton:

Nga rubrika