Web Analytics

Luizi dhe Kiara publikojn pamje të reja nga ndërtimi i shtëpisë së tyre (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Luizi dhe Kiara janë një nga çiftet me të dashura për publikun shqiptarë, ata së shpejti do të bëhen prindër të nja vajze.

Luizi pak orë më parë ka ndarë pamje nga ndërtimi i shtëpisë së tyre ku shihet edhe ambienti afër.

Ejlli tregon se po punohet për shtëpinë e tij ku se shpejti dhe do të akomodohen aty.

Kujtojmë se ai përgjatë qëndrimi në ‘Big Brother VIP Albania’ kishte vendosur qellim vetës që të krijoj familje, shtëpi dhe karrierë të suksesshme në muzikë, andaj fituesi i këtij reality show është duke i arritur objektivat e tij.

Shiko video:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT