Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Luizi habit me veprimin e fundit, ja dy personat që heqi nga Instagrami

Luiz Ejlli ka hedhur herë pas here kunja përsa i përket miqve të tij, madje para disa kohësh i hoqi nga Instagrami dhe u bë sërish.

Duket se tani më miqësia ka marrë fund, njëherë e mirë pasi Luizi i ka hequr sërish Marion dhe Jonin.

Njërin prej tyre e ka patur edhe dëshmitar në dasmë.

Epo disa gjëra nuk zgjasin përgjithmonë.

Se cila eshte arsyeja, mbetet te mesohet ne vazhdim.

Shiko fotot:

Nga rubrika