Web Analytics

Luizi hyn fshehtas në zyrën e “Vëllait të Madh”, shihni çfarë gjen brenda

Luiz Ejlli njeriu i cili “hipnotizoi” shqiptarët për më shumë se katër muaj, duke i mbajtur të mbërthyer para ekranit, vijon të surpizojë ndjekësit e tij.

Këtë herë ai ka ndarë me fansat se si duket nga brenda zyra e “Vëllait të Madh”, atje ku merreshin vendimet se çfarë bëhej brenda në shtëpi.

Përmes një videoje Luzi thotë se duke kërkaur nëpër Top pa një zyrë që i tërhiqo vëmendjen, dhe u habi çfarë gjeti brenda.

Siç shihet edhe në video në zyrë janë fotografitë e të gjithë banorëve që ishin pjesë e BBV, ku në fotot e tyre ka nga një kryq, përveç asaj të Luizit.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Luiz Ejlli (@itsluizejlli)

Nga rubrika