Web Analytics

Luizi mbrëmë fitoi Bigun dhe u martua, ish e dashura e tij ka diçka për të thënë për natën e mbrëmshme

Botuar nga: InfoKosova

Ish e dashura e Luiz Ejllit ka diçka për të thënë për natën e mbrëmshme.

I vogli i familjes së Megi Topallit, festoi dje ditëlindjen dhe s’kishte si të mungonte edhe urimi i gjyshe Jozefinës.

Nipi i ish-kryeparlamentares, Jozefina Topallit, Tomasi feston ditëlindjen e tij të dytë.

Në një postim në rrjetet sociale Topalli ka uruar të voglin me një foto ku Tomasi ka pozuar krah mamit të tij, Megit.

“Sot u bë 2 vjeç! Gëzuar ditëlindjen Tomas!”, shkruan Topalli.

Ndersa, pikerisht mbreme Luizi qe eshte ish i dashuri i Megit u martua me Kiaren dhe fitoi cmimin e madh ne Big Brother Vip Albania.

Të FUNDIT