Web Analytics

Luizi merr dhuratë unike dhe me shumë vlerë nga Kosovari (VIDEO)

Botuar nga: InfoKosova

Fituesi i “Big Brother”, Luiz Ejlli duket se nuk po po e shijon vetën fitoren e çmimit të madh.

Ai edhe pas daljes fitores po merr dhurata të shumta nga adhuruesit e tij.

Luizi, së fundmi pranoi një punim mjaftë unik, një mozaik më fotografinë e tij të punuar nga një kosovarë, që dhuratën zgjodhi të ia dhuroi në Gjakovë.

Kjo vepër artistike do të mbetet për shumë kohë një nga dhurata më me vlerë që ka pranuar Luizi./kosovarja/

Shiko videon:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT