Web Analytics

Luizi “mori në qafë” rejën e Shyhretit dhe Remzijes?

Luiz Ejlli, është figura me e komentuara e jave-muajve te fundit, e kjo për shkak te zgjuarsisë se tij te cilën e paraqiti ne programin e “Big Brother Vip Albania” duke marre vëmendje për lojën e tij te mrekullueshme.

Pjesëmarrja e tij në një show të tillë ka bërë që Big Brother këtë vit të thyej çdo rekord shikueshmërie duke lënë pas Bigun e vit të kaluar ku bënte pjesë Donald Veshaj, një prej banoreve mjaftë të komentuar atë vit, shkruan InfoKosova.

Energjia e Luizit sa vjen dhe shtohet, e pas daljes së tij ai ka arritur një vëmendje të madhe ku i madh e i vogël po ia shprehin dashurinë në rrugë, shkruan InfoKosova.

Tash e katër muaj Luizi është kryefjala e mediave online.

Ai ka lenë pas edhe nuset me te komentuar te estradës shqiptar si Learta Jakupi dhe Gezime Hamzaj.

E pasi ka arritur të marr edhe vëmendjen e dy bukurosheve, është vërejtur dukshëm postimi i tyre në rrjete sociale ku kanë qenë më pak aktive se herëve tjera./InfoKosova/

Nga rubrika