Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Luizi publikon foton më të bukur krah Kiares, befason me përshkrimin (Foto)

Luiz Ejlli fituesi i Big Brother Vip Albania 2 po vazhdon te komentohet shume ne media e rrjete sociale edhe pas mbarimit te spektaklit.

Dhe jo vetem per anen profesionale, por më shumë për atë private.

Në rrjet po flitet shpesh here se Kiara dhe Luizi kanë krizë në marrëdhënie por sonte ai i ka mbyllur gojët e atyre që flasin gjëra të tilla.

Ai ka publikuar para pak minutave në Instagram një foto me Kiaren derisa krahah fotos shkroi:

”Lum si Kiara” dhe në vetëm pak minuta ata morën mijëra pëlqime nga fansat./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu