Web Analytics

Lulja e ka harruar Lirimim, habit me postimin e fundit

Botuar nga: InfoKosova

Lule Hajdari tashmë është një personazh shumë i njohur për publikun.

Ajo se fundmi mori vemendje edhe me lajmin se ka vendosur ti jap fund marteses me Lirimin.

Lulja vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, duke sjellur shume momente nga jeta e perditshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një minifund dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT