Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Lulja e Medes në fustan të nuseve, vë në pah trupin si ‘peshk’

Luljeta Pergjecaj, është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Meda.

Lulja se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me fustan të ngushtë dhe goxha provokues.

Me dizajn të bukur të fustanit dhe e rregulluar me stil, Lulja ja paska marrë vëmendjen edhe nuses.

E Meda do të ‘shkrihet’ kur ta shoh gruan e tij në këtë veshje. /ORAinfo/

Shiko foton:

Të fundit