Web Analytics
BallinaSHOWBIZ'Lum si Miloti për gruan e tij'  Belkizja po shkëlqen me këtë...

‘Lum si Miloti për gruan e tij’  Belkizja po shkëlqen me këtë stil

Miloti dhe Belkizja janë ndër çiftet më të dalluar në mediet rozë. Me imazhe të shumta në rrjete sociale, gjithmonë qëndrojnë afër ndjekësve që kanë.

Belkizja është ajo e cila i kushton rëndësi çdo herë pamjes fizike, duke shkëlqyer në shumë aspekte, ne secilen paraqitje ajo kujdeset te jete e kuruar deri ne detajin e fundit.

Belkiz Kera vazhdon të kujdeset ndaj pamjes fizike tek vetja. Ajo në shumë aspekte kalon në lajm, duke goditur me pozat e ndryshme që publikon.

Në një imazh të fundit, vëmendje marrin flokët e saj ku shihen deri tek të pasmet. Me stilin perfekt që ka, ajo shkëlqen në imazhin e publikuar. Theksojmë, ajo dhe Miloti janë prindër të dy fëmijëve.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit