Web Analytics

Lumbardhi frikësohet që do i hidhërohen familjarët në lidhje me Kaderin, zbulon edhe arsyen!

Botuar nga: InfoKosova

Lumardh Salihu është një nga finalistët e Big Brother Vip Kosova bashkë me Edonen, Shqipen dhe Blerandon.

Ai është njoftuar brenda shtëpisë me Kaderin ku edhe krijuan lidhje dashurire, por Kaderi u eleminua javë më parë duke mbetur vetëm ai në shtëpi.

Lumi e përshëndet shpesh Kaderin duke thëë se e ka marrë malli për të e përkisht për këtë arsye tha se mund të mërziten familjarët e tij.

Ai i tha Shqipes mbrëmë se po e përmend Kaderin më shumë se familjen dhe shpreson që mos të mërziten nga kjo pasi me Kaderin kaloi shumë kohë në shtëpi dhe është mësuar me të./Infokosova/

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT