Web Analytics

Luna erdhi në jetë, ja se si Ledioni uron në mënyrë të veçantë Luizin dhe Kiarën nga studio e BBV

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e sotme, Kiara dhe Luizi surprizuan publikun duke bërë të ditur se vajza e tyre tashmë ka ardhur në jetë.

Nëpërmjet një postimi në Instagram, dyshja zbuluan edhe emrin e bukur të vajzës; Luna Mari Ejlli.

Mes urimeve të shumtë, më i vecanti ka ardhur pak më parë nga studio e “Big Brother”.

“Sot në mesditë ndërkohë, Big Brother dhe familja e ‘BB’ mori nje lajm shumë të gëzuar.

Fituesi i edicionit të dytë Luiz Ejlli dhe Kiara Tito janë bërë me një bebe që quhet Luna.

Që nga studio i urojmë të bëhet e lumtur dhe e dashur për të gjithë si dy prindërit e saj!”– u shpreh Ledion Lico.

Të FUNDIT