Web Analytics

Majlinda Zeka feston ditëlindjen, merr vëmendje qiri i tortës

Bukuroshja Majlinda Zeka po e shëtit botën dhe po e shijon jetën.

Ajo, një pjesë të mirë të aventurave dhe shëtive nëpër vende të ndryshme, i shprendan në rrjete sociale.

Majlinda, ka festuar ditëlindjen në një rreth tejet të ngushtë në Budapest.

Ka marrë vëmendje torta e saj me vetëm një qiri dukshëm më të madh se qirinjët e zakonshëm të tortave./Kosovarja/

Nga rubrika