Web Analytics

Manushi publikon foto me Erjolën, ja çfarë epiteti i jep

Botuar nga: InfoKosova

Manushi dhe Erjola gëzojnë një raport shoqëror mjaftë të mirë, ndonëse kanë punuar për shumë vite bashkë.

Ky i fundit para pak minutave ka postuar një foto në Instagram me ish banoren dhe ka shkruar:

“Diva midis nesh”

Dyshja duket në super form, dhe të afërt me njëri tjetrin./ Kosovarja.

Shiko foto:

Të FUNDIT