Web Analytics

Fatjoni publikon pamje, tregon të vërtetën për incidentin brenda ‘Big Brother’

Botuar nga: InfoKosova

Fatjon Kuqari ka postuar një video në Instagram, që bo bënë gjiron e rrjetit.

Ai ka treguar pamje se si është rrëzuar dhe e ka vrar syrin.

Poshtë videos ish banori ka shkruar

“Video qe ju premtova dije, kur une kam rreshkit se i kisha këmbët uj……”

Shiko videon:

Të FUNDIT