Web Analytics

Nuk mund ta besoni sa ndryshe duket Engjellusha Salihu në jetën e përditshme

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja Engjellusha Salihu thuajse në të gjitha paraqitjet e saj skenike shfaqet elegante dhe si zonjë e vërtet.

Pasi këndon muzikë popullore, edhe stili insaj i skenës rëndom është me tone elegante.

Ama, në përditshmëri gjerat ndryshojnë dhe Engjëllusha është krejt tjetër, sidomos në still.

Vajza e këngëtares Shyhrete Behluli në udhëtimet e saj shfaqet super cool./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT