Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.7 C
Pristina

Mark Zuckerberg reagon ndaj fotos së tij të edituar që çmendi rrjetin

Fotoja e edituar është marrë nga videoja e publikuar në ‘Instagram’ nga vetë bashkëthemeluesi i ‘Facebook’, i cili njoftonte se ‘Meta’ do të publikojë një version të ri të inteligjencës artificiale.

Në foton e edituar, Mark shfaqej me kaçurrela të shkurtra, me pak mjekër ngjyrë xhenxhefili, i veshur me një bluzë të thjeshtë blu dhe varëse.

Cili është problemi? Doli që ishte e rreme.

Madje, as Marku nuk e di se kush e ka edituar foton e tij, i cili komentoi në një postim në ‘Instagram’: ‘Mirë, po këtë kush e ka bërë?’.

Ndonëse nuk dihet kush e ka bërë, ndjekësit u marrosën me pamjen e tij në foton e edituar.

Njëri shkroi: ‘E sheh çfarë i bën mjekra një burri?’.

Ndërsa një tjetër: ‘Mark Zuckerberg duhet të rrisë vërtetë mjekrën… sepse, po Zaddy.’

Por duket se Mark e ka marrë në konsideratë rritjen e mjekrës! Ai postoi një fotografi të briskut me një ‘emoji’ të menduar, shoqëruar me këngën ‘They Don’t Love It’ nga Jack Harlow, që flet për një look më të shkujdesur.

Teksti ‘F**k shaping my beard up, I’m like the scruff’ sugjeron që artisti preferon një pamje më natyrale dhe të çrregullt sesa një mjekër të rregulluar në mënyrë perfekte.

Ndoshta e ka brejtur kureshtja! Megjithatë, do të ishte një ndryshim i lezetshëm, apo jo?

Shiko foton:

Të fundit