Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

“Më kape c*cën, kjo është dhunë”, Ç’po ndodh mes Eglës dhe Erjolës?

Dita sot në “Big Brother Vip” ka nisur ndryshe.

Duket se debatet ja kanë lënë vendin batutave dhe momenteve gazmore në shtëpinë më të famshme.

Teksa ndodheshin jashtë, Egla Ceno, Erjola Doçi, Liam Osmani dhe Julian Deda, kanë kaluar disa momente humori ku nuk kanë munguar dhe te qeshurat.

Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Shiko videon:

Të fundit