Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
20.9 C
Pristina

“Nuk më rruhet”, Romeo nxehet me Heidin

Romeo Veshaj dhe Heidi Baci kanë patur një diskutim dje me njëri-tjetrin, ku u duk se aktori i njohur u nervozua me partneren e tij.

Veshaj i kishte bërë një pyetje dhe sipas tij, Baci nuk i kishte kthyer përgjigje.

Nga ana tjetër, Heidi shprehet se i ka kthyer përgjigje dhe i kërkon që të mos nervozohet dhe të mos flasë më zë të lartë.

Ndërkohë Romeo i përgjigjet se ‘nuk i rruhet nëse e dëgjojnë apo jo të tjerët’.

Shiko videon:

Të fundit