Web Analytics

Me kë po mban shoqërinë? Dea habit me përgjigje: Kam takuar Luizin, ndërsa Olta…

Finalistja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel ka ndarë sonte eksperiencën pas përfundimit të reality show-t.

E ftuar në “Let me talk”, Dea ka rrëfyer ndjesitë e para pas daljes nga shtëpia e “BBV”.

“Sapo kam dalë kam marrë shumë komente pozitive dhe jam shumë i lumtur për këtë. Falenderoj të gjithë njerëzit që më vlerësuan edhe kur isha brenda, që më qëndruan në krah.

Por bëra ato shaka që Nuk e dija se do të bëhesha i madh, kërkova falje, por tani njerëzit kanë tendencë të kthejnë gjithçka në humor”.

Ajo tregoi se ruan miqësinë me Jori Dellin.

“Jam i lumtur sepse dola prej andej dhe vërtet mendoj se do të kem marrëdhënie të mira me të gjithë.

Edhe me njerëzit me të cilët kam debatuar kam respekt për të gjithë. Kam qëndruar më shumë me Jorin”.

Dea ka folur edhe për lidhjen me Olta Gixharin dhe Luiz Ejllin.

“Edhe brenda shtëpisë kam pasur më shumë shoqëri me Oltën.

Me Oltën më shumë se me Luizin.

Me Luizin u takuam këtu në Top, u përshëndetëm, u përgëzuam.

Jam i lumtur që ka nisur karrierën muzikore dhe I uroj suksese më të mira”.

Nga rubrika