Web Analytics

“Me këto ritme s’do të na nxënë më as…”, Arbana Osmani ka një mesazh për Eduartin?

Çifti i njohur i ekranit, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj dje kanë festuar ditëlindjen.

Arbana mbushi plot 40 vite ndërkaq Eduarti 34.

Atyre iu kanë ardhur shumë dhurata po mesa duket, torta e tyre ka tërhequr më shumë vëmendjen.

Eduart Grishaj dhe Arbana Osmani
Arbana shkruan se vitin e ardhshëm torta e tyre nuk do ti nxëjë të gjithë anëtarët.

”Me këto ritme, s’do na nxënë më as tortat”, shkruan Arbana teksa poston më pas foto nga torta e dy viteve më parë.

Shiko foton:

Nga rubrika