Web Analytics
E premte, 9 Qershor, 2023

“Më kujton Kiarën”, Luizi-Donaldit: O Zot sa dua të të puth (Video)

Donaldi dhe Iliri, dy finalistët e sezonit të parë të Big Brother VIP u futën mbrëmë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Ata u takuan me katër finalistët ku darkuan bashke dhe qendruan per disa ore me ta duke kujtuar shume momente.

Sigurisht nuk munguan as batutat mes tyre, teksa të gjithë ishin ulur për të ngrënë darkën, Luizi i tha Donaldit se ai i kujton Kiarën, pasi sipas këngëtarit Donaldi po pinte  njësoj si Kiara.

Me batuta Luizi i tha Donaldit: “O Zot jam ba gati me e puth se e pi si Kiara”. Shiko videon:

@andy20su_

Loottt Luizi😂😂#viral #andy20su #fypシ #foryou #meluizin

♬ original sound – Andy20Su🪬

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
998NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu