Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
17.2 C
Pristina

Me poza para banjos, Lulja e Medes thekson trupin si modele

Lulja e Medes është ndër personazhet e përfolur të showbizit në vend.

Ajo, shpesh komentohet për jetën e stilin e saj, pasi një pjesë të ngjarjeve nga jeta i sjell edhe në rrjete sociale.

Lulja, bënë poza të ndryshme, ku shfaqet mjaftë atraktive dhe me raste sensuale.

Lulja e Medes me fustan glamuroz me foto afër banjos./Kosovarja/

Shiko foto:

Të fundit