Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Megi Pojani pyet nese ka talent për “twerk”

Megi Pojani është femër mjaftë provokative, por edhe pa komplekese, ajo bënë të gjitha gjërat që i mendon, pa qarë kokën për mendimet e të tjerëve

Megi ka fituar shumë fansa të cilët e duan dhe e suportojnë, por nuk mungojnë as ata të cilët i bëjnë komente negative.

Së fundmi, në TikTok ajo ka shpërndarë një video ku po valllzonte, por pa vetëbesim tek performanca e saj.

“Talent për “twrek apo jo”,– kishte shkruar Megi në mbishkrimin e fotografisë.

Shiko Videon:

Të fundit