Web Analytics

Mëson se e mbështeti ish i dashuri në ‘BBV2’, ja si reagoi Dea Mishel

Ky edicion i “BBV2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët.

Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhuar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Një mbrëmje pas finales së madhe është organizuar një ‘afterparty’ për të festuar me të gjithë ish-banorët dhe të ftuar të tjerë VIP.

Intervistat kanë qenë të shumta dhe Dea Mishel nuk mund t’i shpëtonte disa pyetjeve nga gazetarët e Top Media.

Një nga mbështetësit e tu ka qenë edhe ish-partneri yt, i cili ka komentuar dhe reaguar në rrjete sociale duke të mbështetur, ke diçka për të thënë?

Dea Mishel: E falënderoj…

Nga rubrika