Web Analytics

Mihrija dhe Lora i bëjnë diss Zhaklines (VIDEO)

Dy motrat e njohura të skenës sonë muzikore, Mihrje e Lora Braha, janë marrë pak me opinionisten e “BBVA”.

Pas deklaratave të Zhaklines për kosovarët, Mihrija e Lora ja kanë kënduar bashkë një këngë.

“Asgjë më të bukur, asgjë më të valë se kur të puthë një djalë kosovar”.

Zhaklin Lekatari ka prodhuar mjaftë rritim ne komentet e saj mbi kosovarët./kosovarja/

Shiko videon:

Nga rubrika