Web Analytics

Mimoza provokuese me foto nga bregdeti, befason me format trupore si vajzë e re

Botuar nga: InfoKosova

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa, e cila njihet per zerin e saj unik e te bukur.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme nga perditshmeria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket më atraktive se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,235FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT