Web Analytics

Mirdoni i Big Brother në hall me të dashuren xheloze, i’a ndalon publikisht të shkoj në këtë vend

Mirdon Pacolli është ish banori i Big Brother Vip Kosova që ishte si një banor bashkë me shokun e tij Ardin.

Sa ishte në shtëpi e kishte vizituar e dashura e tij kaqurrele Elemedina e cila u komentua për bukurinë fizike.

Por duke se Elmedina qenka mjaft xheloze dhe këtë e regoi publikisht.

Mirdoni ka pyetur ndjekësit nëse duhet të kthehet në shtëpinë e Big Brother për vizitë 24 orë si ish banorët e tjerë.

Por ka qenë e dashura e tij e cila i komentoi menjëherë ‘Jooo’./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika