Web Analytics

Miss Blerta Veseli ia vë ‘flakën’ qytetit të Miami me pozat e nxehta

Botuar nga: InfoKosova

Bukuroshja shqiptare ka disa ditë që gjendet në qytetin e Miami.

Si duket ajo po e shijon çdo moment duke qenë nën shoqërinë e miqve të ngushtë.

Kështu duke mos harruar fansat e saj, së fundi ka postuar disa imazhe nga dukja e saj derisa ka darkuar.

Veshur në një fustan të ngushtë e të shkurtër që i theksonte linjat trupore ajo dukej joshëse dhe mjaftë provokuese.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT