Web Analytics

Moment më romantik se ky në “Big Brother”, nuk ka pasur deri më tash

Botuar nga: InfoKosova

Një puthje plotë pasion, u shkëmbye sot mes Romeos dhe Heidit.

Çifti nuk e ndaloi shiu që në pishinë të ndajnë momente romantike me njëri-tjetrin.

Kjo mund të cilësohet si puthja më me pasion e çiftit.

Kujtojmë se edhe dy familjet e dyshes janë dakord për lidhjen e tyre./kosovarja

Shiko videon:

Të FUNDIT