Web Analytics

‘M’u bë si fëmijë kopshti’! Eduart Grishaj flet kush ishte banori më i bezdisshëm i Big Brother

Botuar nga: InfoKosova

I ftuar e në Fun Club ka qenë regjisori i programit më të ndjekur ndonjëherë në Shqipëri Big Brother Vip Albania, Eduart Grishaj.

Grishaj ka treguar disa nga sekretet e Big Brothet VIP, teksa ka ndarë me dëgjuesit edhe banorët më të bezdisshëm.

Sipas tij në vend të parë ka qenë Olta dhe pas saj vinte Tan Brahimi.

“Tan Brahimi m’u bë si fëmija në kopsht.

Më thirrnin dhe më thoshin që ky do të dal.

Shumë i llastuar ka qenë, por do zemë mend për herë të tjera.”– tha Grishaj.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT