Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Në lidhje me Heidin por ka pëlqim për Erjolën? Ja çfarë thotë Elgit Doda

Prej ditësh brenda shtëpisë së Big Brother VIP Albania përflitet se mes Romeos dhe Erjolës ka një pëlqim.

Madje Graciano deklaroi në Prime-n e djeshëm se Romeo i ka shkruajtur në rrjetet sociale Erjolës, por kjo e fundit ia ka lënë ‘Seen’.

Një koment për këtë situatë e ka bërë miku i Romeos, Elgit Doda.

“Paskan filluar me shti fall këta të “BBV3”.

A s’keni si ta sulmoni ndryshe pash zotin? Po bëheni qesharakë me këto muhabete”.

Ndërsa në postimin e rradhës, Elgiti shkruan:

“Shyqyr që Romeo nuk po fle meqë ka shkuar në finale.

Se kishit mbetur pa debate, pa “Prime”, pa asgjë me pak fjalë.

Kush do të shkojë në finale ti bjerë Romeos më dëgjoni mua, vetëm ashtu e kapni finalen.”

Të fundit