Web Analytics

Nervozohet keq Romeo, bën paralajmërimin e fortë në Big Brother Vip Albania

Botuar nga: InfoKosova

Në çdo moment krijohen dinamika të reja në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Këtë javë banorët kanë vendosur që të kenë buxhet personal dhe jo në grup ashtu siç ka qenë deri më tani.

Ama duket se kjo Romeos nuk i ka pëlqyer, pasi mendon se është një skemë për të krijuar sherre dhe shprehet se do të ketë shumë zënka këtë javë.

Romeo: Do plasë sherri, kjo ndarja e buxhetit do zihen shumë në shtëpi, do çohet njëri natën do marri ndonjë gjë

Ilnisa: Nëse do të futësh duart te buxheti jonë futi o Romeo askush nuk po e bën problem.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT