Web Analytics

Nga fama e madhe që mori nga BBVK, Edonës i ndodh e papritura sapo del në qytet

Botuar nga: InfoKosova

Edona James ështe ish banorja e BBVK e cila arriti të ishte një nga katër finalistët.

Edhe pse nuk e fitoi cmimin e madh prej 20 mijë euro ajo ka thënë se është e kënaqur se fitoi zemrat e publikut.

Edona ka hyrë mbrëmë Live në Instagram ku ka treguar se nga fama e madhe që mori në Big  nuk ka mundur të bëj as shoping pasi të gjithë afroheshin të bëjnë foto me të.

Ajo ka treguar se është kthyer në shtëpi dhe e ka dërguar nënën e saj që t’ia blej gjërat që kishte nevojë./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT