Web Analytics
E hënë, 27 Maj, 2024
13.4 C
Pristina

Një fëmijë me Ilnisa Agollin pas daljes nga “BBV”? Meriton Mjekiqi zbulon planet me të dashurën

Në një bisedë me Erjolën, moderatori Meriton Mjekiqi ka deklaruar se dëshiron të bëjë një fëmijë e të dashurën e tij, Ilnisën.

Konkurrenti dhe gazetarja u njohën dhe u dashuruan me njëri-tjetrin në shtëpinë e “BBVIP”, ndërsa çifti mesa duket po mendojnë që të hedhin hapin e madh, për të sjellë në jetë një fëmijë së bashku.

“Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave?” e pyeti Roza Lati, ndonëse Meritoni tregoi se së shpejti po i mbush 29-vjeç dhe dëshiron që të bëjë edhe një fëmijë tjetër.

Pjesë nga biseda:

Meritoni: E imja me Ilnisën është krejt ndryshe nga ajo që ti ke krijuar me Rozën dhe Julin

Erjola: Mua nuk më ndodhi dashuri po një shoqëri

Meritoni: Unë e Ilnisa e hamë bukën prej gojës së njëri-tjetrit

Erjola: Edhe ne hamë me të njëjtin piru

Meritoni: Si mundesh ta krahasosh se unë me Ilnisën dua të krijoj familje dhe të bëj një bebush të vogël

Erjola: O ishalla, vetëm të të bëj…

Meritoni: Ishalla o Zot ndodh një qikush i vogël

Roza: Një fëmijë është gjë e madhe ë

Meritoni: Po kismet Zotit ndodh ishalla

Roza: Me të vërtetë dëshiron të bësh një fëmijë me Ilnisën apo e thua për të prekur zemrat e mamave

Meritoni: Mos e thuaj ashtu sepse po bëj 29-vjeç dhe dua të bëj edhe një bebush për qef.

Meritoni: Si mundesh që të krahasosh dashurinë time me Ilnisën me shoqërinë tënde me Julin dhe me Rozën.

E juaja është interes dhe e jona është ndjenjë.

Të fundit