Web Analytics

“Njerëzit fusin hundët…” Jurgena befason me deklaratën për Luizin: Para se të hynte në BBV kemi qenë në lidhje

Vajza e cila ka menaxhuar profilin e Luizit në Instagram sot ka befasuar të gjithë me deklaratën.

Përmes një postimi në storien e saj në Instagram, Jurgena ka thënë se ka qenë në lidhje dashurie me Luiz Ejllin.

Ajo shtoi se lidhja e Luizit me Kiaren ka qenë natyrale, dhe nuk kanë menduar nga jashtë të bëjnë lojë apo diçka e tillë.

Tutje, thekson se tashmë raporti i saj me Luizin është vetë miqësor.

Shiko foton:

 

 

Nga rubrika