Web Analytics
E hënë, 5 Qershor, 2023

Njeri i rekordeve, reagimi i Luizit në ‘Instagram’ arrin 81 mijë pëlqime për 24 minuta

Luizi sot ka bërë reagimin e tij të parë qysh pas shpalljes së fitores së tij në “BBVA”.

Këtë reagim ai e ka bërë përmes një videoje të postuar në ‘Instagramin’ e tij.

Ai ka falenderuar mbështetësit e tij për të gjithë rrugëtimin në “BBVA” dhe dashurinë që ata i kanë dhuruar.

Këngëtari shkodran u ka premtuar atyre se gjithë dashurinë do ua shpërblejë me karrierë dhe punën që do e bëj në vazhdim, shkruan lajmi.

E jashtëzakonshme ishte rekordi në pëlqime në postimin e tij.

Ai për 24 minuta ka arritur të merr 81 mijë pëlqime.

Ky njeri nuk di të ndalet me sukseset e tij.

Shiko foton:

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu