Web Analytics

Njomza për vetën bën grim interesant

Botuar nga: InfoKosova

Njomza gjithmonë përmendet për duart e arta që ka.

Ajo për ndjekësit nuk ndalet duke bërë postime nga më të ndryshmet, ku aty këtu ndan edhe punën që bën.

Me duart e arta që ka, vajza e Shyhrete Behlulit bën ndryshime të shumta tek shumë femra.

Këtë herë, derisa ndau një imazh të vetës, Njomza shihet tejet e bukur dhe shkëlqen.

Shiko Foton:

Të FUNDIT