Web Analytics

Nuk do besoni sa peshon Olta Gixhari, vetëm pak ditë pas lindjes së fëmijës së dytë

Aktorja shqiptare, Olta Gixhari, sapo ka lindur një djalë të dytë dhe tani ka ndarë disa detaje të reja rreth gjendjes së saj pas lindjes.

Gjatë shtatzënisë, Olta kishte shtuar disa kilogramë, gjë e zakonshme për shumë gra në këtë periudhë.

Në një postim të fundit në Instagram nga Milano, Olta ka shkruar se ka shtuar 12 kilogramë.

Aktorja nuk duket e shqetësuar për këtë fakt dhe po vazhdon të paraqitet në stilin e saj të njohur.

Ajo po e shijon kohën me lindjen e djalit të ri dhe po udhëton me një qetësi të plotë.

Olta Gixhari ka një djalë tjetër të madh, dhe tani fansat e saj pyesin se a do t’i japë jetë dashurisë së saj në këtë moment të rëndësishëm të jetës së saj personale.

Shiko foton:

Nga rubrika