Web Analytics

Nuk do besoni sa qenka rritur Hana, vajza e Loredanes dhe Mozikut

Botuar nga: InfoKosova

Loredana dhe Mozik ka vite që kanë nadrrë rrugët me njëri tjetrin , por bashkë i lidh vajza e tyre Hana.

Pasi vajza jeton me Loredanen, sigurisht e ëma është ajo që sjell me shpesh foto të saj.

Së fundmi Loredana publikoi një foto në InstaStory ku shihet Hana në veturën luksoze.

Ajo merrë vëmendje me bukurinë, ku shumë nga publiku thonë se e ka ngjarë babait Mozikut./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT