Web Analytics

Nuk do besoni se kush ia bënë fotot provokative Angela Martinit

Botuar nga: InfoKosova

Angela Martini qëndron prej më shumë se 10 vitesh në krye të listës së vajzave më atraktive shqiptare dhe sot supermodelja ia ka zbukuruar ditën fansave me fotot e sapo publikuara në Instagram.

Por gjejeni pak se kush ia ka bërë këto foto?

E ëma, e cila mesa duket paska sy për fotografe dhe këtë na e vërtetuan këto foto kaq atraktive.

Angela shfaqet e veshur me të bardha, një veshje kaq feminine, me flokët onde dhe një makeup tejet të lehtë.

“Ditë e bukur për lojëra pa fund, gjendje verore fotografuar nga iPhone e mamit tim”, ka shkruar ajo, duke aluduar që fotot asaj ia ka bërë nëna e saj.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT