Web Analytics

Nuk do besoni si dukej Kiara Tito para ‘ndërhyrjeve’ në fytyrë (Foto)

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito është njëri nga emrat më të përfolur të Big Brother Vip Albania bashkë me Luiz Ejllin që po komentohen mjaft shumë për marrëdhënien e tyre.

Megjithëse Kiara shihet të jetë shumë e lumtur në krahët e Luizit, kjo pasi që Luizi fitoi shumë famë në mbarë shqiptarinë por edhe si fitues i padiskutueshëm e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania 2, shkruan InfoKosova.

Por, përpos këtyre Kiara Tito po merrë vëmendje të madhe për dukjen e saj sidomos kur ishte brenda shtëpisë në Prime, ku komentohej për pamjen fizike dhe se sa bukur duket gjithmonë e kuruar ne detaje.

Në rrjet janë shpërndarë tashmë disa foto nga faqja Vipat ne Realitet duke treguar se di dukej ajo kohë më parë ndërsa ndryshimi është i dukshëm ku ajo shihet edhe me flokë të bardhë por edhe ndryshim i madh në format e fytyrës./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT