Web Analytics

Nuk do besoni si duket Elita Rudi pa pikë grimi

Botuar nga: InfoKosova

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të përcjellura në vendin tonë.

Elita është goxha aktive në rrjete sociale ku shpesh edhe bashkëbisedon me ndjekësit.

Ajo është nënë e dy fëmijëve një djal dhe një vajzë me të cilët shpesh ndan foto të ëmbla.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur pa grim dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x