Web Analytics
Ballina Etiketimet Elita Rudi

Etiketim: Elita Rudi

‘Binakja’ e Elitës e ka ditëlindjen, ajo e uron në mënyrën...

Elita Rudi ka uruar motrën e saj për ditëlindje në mënyrën më të mirë. Ajo dhe motra e saj duken kaq të njëjta si të...

U bë nënë një muaj më parë, Elita Rudi shfaqet në...

Moderatorja e njohur, Elita Rudi vetëm një muaj më parë u bë nënë për herë të dytë. Prezantuesja solli në jetë vajzën e parë që...

Njihuni me vëllaun e Elita Rudit, sa shumë ngjajnë

Elita Rudi është njëra nga fytyrat e njohura që është mjaft aktive në rrjete sociale. Ajo nuk heziton të sjell fotografi e momente nga përditshmëria...

Elitës me vajzen iu bëhet pritje përrallore në Pejë

Elita Rudi Gjikolli ashtu si dihet tashmë është bërë nënë për herë të dytë, e një vajze. Elita dhe Asdreni vendosën që vajzën e tyre...

Elita me kilogramë të shtuar edhe pas lindjes

Elita Rudi është një ndër emrat më të përmendur në mediat rozë. Me përkushtimin që ka në rrjetet sociale, ajo shpesh qëndron aktive në lajme. Ditë...

Pasi u bë nënë për herë të dytë Elita emocionohet, sjell...

Elita Rudi duket që është emocionuar mjaft shumë pasi u bë nënë për herë të dyte para pak dite. Ajo kishte djalin Zërin ndërsa solli...

Elita Rudi tregon dhuratat e ëmbla punë dore që ua bëri...

Elita Rudi është mjaft aktive në rrjetet sociale edhe pasi solli në jetë fëmijën e saj të dytë vajza. E për të dy fëmijët e...

E lë vajza pa pikë gjumi, Elita tregon gjendjen e saj

Elita Rudi ka vetëm disa ditë që solli në jetë fëmijën e saj të dytë, vajzën të cilen e quajti 'Bota'. Mirëpo duket se menjhëherë...

Elita Rudi tregon linjat trupore menjëherë pas lindjes

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë duke sjellur në jetë vajzën e saj. Ndërsa disa ditë pas lindjes Elita nuk ka hezituar...

Nuk do ta besoni, por kaq vjeçare qenka Elita Rudi

Elita Rudi ka treguar moshën e saj. Ajo së fundmi është bërë nënë e një vajze qe e quajtën 'Bota' për emrin e së cilës...

LAJMET MË TË LEXUARA