Web Analytics
E shtunë, 15 Qershor, 2024
24 C
Pristina

Tag: Elita Rudi

Elita Rudi sjell foto derisa mban në gjoks gjënë më të shtrenjtë që ka

Elita Rudi, prezantuesja dhe influencerja e njohur kosovare, ka shkëlqyer sot në Instagram me një postim të veçantë. Në fotografinë...

E çuditshme? Miu i Elita Rudit zbulon mesazhet e Faruk Statovcit

Faruk Statovci është ish futbollist dhe së fundi trajner i klubit futbollistik “Phoenix”. Trajneri dhe analisti më i zëshëm i...

A keni ditur se Elita Rudi po e rritë këtë bimë shëruese në shtëpi?

Elita Rudi tash e disa vite është figurë publike, moderatore dhe personazh mjaftë e dashur për publikun. Së fundmi ajo...

Elita Rudi e vë në siklet bashkëshortin Gjikon në mes të emisionit

Bukuroshja e njohur, Elita Rudi, është rikthyer me emision të ri pas një kohe të gjatë. Në “The Elite Way”...

Elita Rudi fillon punën e re, ja puna që do ta bëj tash e tutje!

Moderatorja Elita Rudi, pas një pauze të gjatë në botën e televizionin ajo ka paralajmëruar rikthimin e saj. Pak kohë...

Një nuse si Elita, habit me urimin për vjehrrën

Elita Rudi është e njohur në publik si moderatore por komntohet edhe për martesen me reperin e njohur Gjikon. Dyshja...

Gjiko burrë me fat, ja çfarë i ka përgatitur nusja Elita

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo perflitet edhe me shume...

Njihuni me motrën bukuroshe të Elita Rudit, janë si binjake!

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo është bërë akoma me...

Eshtë ende kaq e vogël por Elita i bën grim të ‘rëndë’ vajzës së saj

Elita Rudi është mjaft e komentuar në media. Kjo për shkak të marteses se saj me reperein Gjiko me te...

Elita ndan pamje nga shtëpia e saj dhe Gjikos për festat e fundvitit

Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet me të përfolura në median rozë. Elita ka ndarë me ndjekësit një video...

Elita nuse e zonja, ja çfarë ka përgatitur sonte për familjen

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në...

Pasi nuk e morën si moderatore në Big Talk, ja me çfarë po merret Elita

Elita Rudi është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun. Ajo është shumë aktive në...